Теперешній час: 28 бер 2024, 10:40

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 148 ]  На сторінку Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Клубника и земляника
ПовідомленняДодано: 12 чер 2017, 22:56 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Ягода подмерзла в заморозок и основная будет позже. Сейчас пока кг по 2 за раз выбираем покушать. И своя на порядок вкуснее безвкусной привозной :da:

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Осінь душу полонила..
ПовідомленняДодано: 05 вер 2017, 21:58 
Не в сети
В кінці дня одержала посилку з полуницею.На ніч поставила в Епін.Завтра саджати.маю 5 сортів. Прислали Хоней,Альба,Роксана,Світ Эви,Азія.По опису наче всі сорти гарні.Але с кондачка зразу довіряти не можна.Будуть ягоди,тоді скажу.А як саджати-вже не знаю.Мабуть капець прийшов.Ледь таскаю себе.Отаке буває.Сьогодні посиленно п"ю ліки,щоб завтра піти на город.Саджати буду там,де завжди була картопля.Що ж мої жуки колорадські весною виповзуть і що скажуть.? Навкруг немає їхньої кухні!?.Будуть мене проклинати.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Осінь душу полонила..
ПовідомленняДодано: 07 вер 2017, 09:34 
Не в сети

Звідки: г.Купянск Харьковской обл.
Валюша, у меня Хоней есть - мне нравится. Ягодки один в один, красивенькие, аккуратненькие. Долго не переспевают, держат форму, хорошо хранятся. Вкус, возможно, есть и лучше, но вполне достойный. В общем, отличное соотношение вкус-транспортабельность.
Однажды, проходя по базару, обратила внимание на тетеньку с клубникой, подумала, что клубничка похожа на мой Хоней. А тут слышу как тетенька знакомой рассказывает, что это у нее, действительно Хоней, и как она этим сортом довольна. Что она долго искала - и наконец нашла, то что надо. Так что - не только мне нравится.

_________________
Катя


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Клубника и земляника
ПовідомленняДодано: 11 вер 2017, 12:54 
Не в сети
У меня не Свет Эвы,а Дарселект оказывается.Тоже хорошая клубника.Хочу купить земклунику.Большая, а пахнет земляникой.И на вид очень красивая.Узкая ,длинная с квадратным носиком.Сразу отличишь.Сейчас может найду.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Клубника и земляника
ПовідомленняДодано: 26 трав 2018, 08:23 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Клубника наша пошла. Вчерась первый лоток своих ягод приложили. Вкусная, сладкая :da:
Продается видела по 38 грн за кило, но то на раскладке у остановки. На базарах думаю дешевле.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Клубника и земляника
ПовідомленняДодано: 26 трав 2018, 09:07 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Мариуполь
Мы тоже первую мисочку собрали. Навязалось много , но мелковатая из-за засухи. Ни одного нормального дождя за весну :zla: , а поливать все просто не успеваю.

_________________
Цветы 2015 год
Розы 2015 год


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Клубника и земляника
ПовідомленняДодано: 26 трав 2018, 09:44 
Не в сети
Клубника у меня поздняя и мало.Она старая +сгорела в том году.Посадила на новом месте,но толку мало.Посадила на горочке.При дожде замулило серединки,тоесть точки роста.И тоже много пропало.Осталась Азия ранняя.Хорошо прижилась земляника Купчиха.Посадила 10 шт,осталось 8 после зимы.Буду усами усиленно заниматься.Ничего размножу.Что-то подкуплю еще.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Biogardis - все найкраще для вашого саду!
ПовідомленняДодано: 07 чер 2019, 10:43 
Не в сети

Звідки: Тернопіль
Суниця Рюген — це чудовий ремонтантний сорт німецької селекції. Кущ невеликий, сягає у висоту 16 см. Листя красиве та велике насиченого зеленого окрасу. Плодоносити цей сорт починає рано. Ягоди суниці Рюген дуже смачні з незначною кислинкою, мають досить щільну м'якоть та насичений суничний аромат. Одна ягідка важить до 6-ти г яскравого червоного кольору та видовженої форми. Кущі суниці володіють високою морозостійкістю, тому на зиму не потрібно їх вкривати. Смачні урожаї суниць можна збирати протягом усього сезону аж до перших заморозків.

Суниця Рюген відноситься до високоврожайних сортів, з одного кущика можна зібрати до 800 г смачних ягід. Сорт невибагливий до типу ґрунту, але любить рости та плодоносити на сонечку. Вирощувати суницю може кожен, вона не потребує особливого догляду, головне: регулярно поливати, особливо в спекотні дні, розпушувати ґрунт, прополювати. Цей сорт чудово підходить для вирощування на балконах та лоджіях. Ягоди суниці містять велику кількість вітамінів та різних мінералів.
Сорт — ремонтантний;

Селекція — німецька;

Час дозрівання — червень;

Вага плоду — 3-6 г;

Урожайність — до 800 гр;

Морозостійкість — -25°С.


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 148 ]  На сторінку Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron