Теперешній час: 28 бер 2024, 17:17

Часовий пояс: UTC + 2 години




Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 98 ]  На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 02 жов 2018, 12:56 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Прочитала вчора Последняя миссис Пэрриш http://loveread.ec/view_global.php?id=76591 сподобалось, думала ще щось з її творів, а поки тільки ця книжка, треба на інших сайтах пошукати... а ви де що цікаве читаєте? я щось на самиздат і не можу розібратися, як там щось знайти...

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 02 жов 2018, 14:58 
Не в сети
Чесно,Раєчка признаюсь,що не читається зовсім.Підсіла на комп.Читаю, в основному ,новини.Дивлюсь художні та документальні фільми.Багато прочитала в молодості, а тепер дивлюсь їх екранізацію.На черзі Ярмарка тщеславия Вільяма Теккерея.Дуже подобалась ця книга.У мене є ціла його підписка.Він в основному писав у періоди коли Канада відділялась від США.Була ціла війна.Колись це була одна колонія Англії.Потім роз"єдналися,бо ще у Канаді було багато біженців з Франції.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 02 жов 2018, 21:46 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
Нажаль останні роки художню літературу майже не читаю. Переважно книжки про рослини та інші мої захоплення, тобто спеціалізовану літературу. Іноді потягну щось з полиці і то щось з фантастики :nezn: А так фільми та документалка як у Валі.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 03 жов 2018, 16:09 
Не в сети
Іра вже думаю перейти на аудиокниги.Ляжеш під епленьку ковдру, а воно тобі розказує,розказує...Я так прослухала книги Суворова.

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 04 жов 2018, 12:32 
Не в сети

Звідки: г.Купянск Харьковской обл.
Raisa писал(а):
а ви де що цікаве читаєте?

Рая, ты вроде писала, что фэнтэзи читаешь?
Ольгу Громыко читала? У нее есть и фэнтэзи, и фантастика - мне и то, и то понравилось.
Еще недавно впечатлило. Валялся у меня скачаный с какого-то торрента архив "Весь Акунин" Всякого разного там много, и публицистика, и подборка исторических книг вообще разных авторов. Вот среди прочего попалась в нем папочка "Под псевдонимом Анна Борисова" Прочла "Времена года". Меня впечатлило, то ли еще на личные переживания наложилось. Не буду писать сюжет - выйдет поверхностно, а вещь глубокая. "Там" - не решилась пока читать.

_________________
Катя


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 04 жов 2018, 12:50 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Романов
Tina писал(а):
Чесно,Раєчка признаюсь,що не читається зовсім.Підсіла на комп.


Валя, я також в електронному вигляді читаю :-D я книжки давно не купую-нема де та й нема за що, на рослини насилу вистачає :-D

_________________
Неможливо перетворити землю на рай, але потрібно завадити їй перетворитися на пекло.
(Патриарх Сербский Павел)


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 04 жов 2018, 20:52 
Не в сети
Книжки страшно дорогі.Син купує професійні книги. Про програмування ціни захмарні.А мені купив 2 томи Історії України від діда Свирида.Дуже весела книга.Легко і доступно Але кожний том 300-350 гривень.Книги стоящі!!Коли ще один том почнуть продавати не знаю,може вже і продають.Треба поцікавитись.Умора!

_________________
https://photos.google.com/album/AF1QipNybWHdCfGXa5PUo4pJ5ZhD3OavLfDdLHXox_-O


Повернутися на початок
 Профиль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Поэзия, литература
ПовідомленняДодано: 23 січ 2022, 01:19 
Не в сети
Аватара користувача

Звідки: Київ
В мене є фільми та книгі які настільки сильно собою вразили, що ніколи більше не буду їх перечитувати/переглядати. Серед фільмів перший - Зелена миля з Томом Хенксом. Одного разу було достатньо, більше не витримаю. А з книг - Сто років самотності Габріеля Маркеса. Ніколи, ніколи більше не хочу їх навіть торкатися, не те що відкривати :stop:

Дякуючи весняному коронавірусу почала багато читати. Дуже багато, щонайменше сотні півтори проковтнула :no: завжди читала швидко, тож доба-півтори на книгу не проблема. По факту надолужила десятиліття без художньої літератури, бо раніше читала лише тематичне. Так ось, за майже 9 місяців за щабель до "більше ніколи в житті" вразила, пробила собою байдужість лише 1 книга - "Присвоенная" Марини Багірової та Ніни Бархат (решта їхніх книг пройшли паровозиком без вражень). Це фентазі, де головний герой вампір, але зовсім не схоже на інші вампірні саги. По великому рахунку за емоційною складовою сюжет близький до нашої дійсності і змусив не по дитячому так замислитися як би я себе повела на місці героїні. Важкувата книга, проте зі щасливим кінцем і колись перечитаю :da:

Не поганої якості світові бестселери. Перечитала дофіга, починаючи з 2000 року але так щоб порадити і нема що. Або підліткова, або фантазійна та навіть еротична типа 50 відтінків, але все здалося одноразовим :nezn: Москалів залишила на закуску і на щастя, читати з їхнього майже немає що. Особливо контрастні життєписи сучасності та політика, яку пхають у більшість творів, порівняно з рівнем життя західного світу.

_________________
Іра


Повернутися на початок
 Профиль  
 
Показати повідомлень за:  Поле сортування  
Начать новую тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 98 ]  На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на форумі

Зараз форум переглядають: нема зареєстрованих користувачів та гості: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Знайти:
Перейти:  
cron